Норвезька компанія побудує в Україні кілька величезних сонячних електростанцій

Сонячна електростанція

Норвезька компанія Scatec Solar домовилася з українською Rengy Development, яка розвиває альтернативну енергетику в Україні, про будівництво на півдні країни сонячних електростанцій загальною потужністю 47 МВт. Об этом сообщает allfiles.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з ним, планується побудувати три станції в Миколаївській області, на будівництво яких буде потрібно приблизно 52 мільйони євро. Вони будуть виробляти близько 58 ГВтч в рік. Учасники проекту розраховують до кінця року залучити фінансування за допомогою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Scatec Solar буде володіти 51% в спільному з Rengy Development проекті. Scatec Solar буде постачальником інженерних, закупівельних і будівельних послуг, а також надасть послуги з експлуатації, обслуговування та послуги з управління активами на електростанціях.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко звільнив главу Татарбунарської рай адміністрації Одеської адміністрації Олександра Кривенка через те, що той не передав земельної ділянки під сонячну електростанцію.


Джерело статті: “http://24tv.ua/norvezka_kompaniyi_pobuduye_v_ukrayini_kilka_velicheznih_sonyachnih_elektrostantsiy_n994086”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя