На офіс УКРОПу в Коростені скоєно напад

09.07 17:07
На Житомирщині у ніч на 7 липня невідомі понівечили майно офісу Коростенського міського та районного осередків партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».
На офіс УКРОПу в Коростені скоєно напад

Депутат Житомирської обласної ради від УКРОПу, голова міського осередку Віталій Науменко оприлюднив у «Фейсбуці» відеозапис із камери відеоспостереження. На ньому видно, як двоє озброєних сокирами зловмисників приїхали під стіни укропівського офісу на мотоциклі і за кілька секунд розтрощили вікна та вхідні двері.

Віталій Науменко пов’язує інцидент із депутатською діяльністю коростенських укропівців, які активною відстоюють інтереси громади. Депутат вважає, що у такий спосіб намагаються залякати його та однопартійців.

«Судячи з відеозапису, нападники не мали на меті пограбувати наш офіс. Діяли дуже швидко та цинічно: пошкодили жалюзі, побили скло та поїхали, у приміщення навіть не намагалися увійти. За всіма ознаками, вони виконували замовлення. Такий собі метод залякування. Звичайно, я не можу оголошувати наразі якісь конкретні прізвища, кого я підозрюю, бо є презумпція невинності. Сподіваюся, що правоохоронні органи встановлять замовників та виконавців. Маю тільки сказати, що такі дії ніяким чином не зіб’ють ані мене, ані моїх соратників із обраного нами шляху. Навпаки вони лише підтверджують його правильність. Правда за нами!» – зазначив Віталій Науменко.
На офіс УКРОПу в Коростені скоєно напад

За фактом нападу на офіс УКРОПу відкрите кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України «хуліганство».

Довідка УКРОПу. Депутат Житомирської обласної ради від УКРОПу Віталій Науменко разом із партійцями виступають проти розробки Стремигородського ільменітового кар‘єру фірмою, що належить проросійському магнату Дмитру Фірташу, та видобутку бурштину в Коростенському районі. Крім того, разом із іншими укропівець викривав підприємців, які приймали львівське сміття за чималі гроші, та подав звернення в екологічну інспекцію щодо тваринницького підприємства, яке зливає відходи на землі мешканців сіл Ходаки та Грозине.
На офіс УКРОПу в Коростені скоєно напад

На офіс УКРОПу в Коростені скоєно напад

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/new/112250-na-ofs-ukropu-v-korosten-skoyeno-napad.html” Об этом сообщает uaport.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя